Pravidelné škubání hry.

Dobrý den,
mám problém s grafickou kartou. Mám PC Fujitsu Siemens s AGP 4/8x. Když hraju hru na on board grafice, tak to funguje, ale hra je pomalá. Když přidám do AGP slotu kartu, tak hra naběhně, ale pravidelně každé 2-3s zatuhne si na 1-2s a tak pořád dokola. Grafická karta je ATI Radeon 9250 128MB, ovladače jsou nejnovější verze. Když jsem zkoušel jinou kartu, tak hra dělala to samé. Někde jsem zahlédl, že to snad souvisí s nastavením AGP aperture size, ale to mi nepomohlo. Nevíte kde je problém?

Odpovědi na otázku

na tak starou grafickou kartu bych hledal pouze ovladace 2 roky stare ty nejnovejsi jou spise delane na ty nejnovejsi grafiky ati hd36/38/48.

Stahnul jsem si ovladače přesně k danému typu karty. Když jsem zkoušel úplně jinou kartu, tak to dělalo to samé. Asi půjde o na stavení pc. Nevím, jak by se to dalo zjistit.

co chces hrat hry s takou kartou ZABUDNI,alebo si zohnaj 2-3 roky stare hry

To jsou právě 2-3 roky staré hry. Na to mi stačí ta karta. Víte někdo, čím by to mohlo být? Nepotřebuji tisíc komentářů okolo. Děkuji.

Ty si najskor "zohnaj" zakladne vzdelanie.

Možná to bude dělat nějakej jinej spuštěnej program. Zkus se podívat do správce úloh.

fudzitsu-siemens? ved to boli celerony 700vky
fuj to boli humusy

pises ze mas grafiku ati, tak sa necuduj
mam tu istu a nejde na nej poriadne counter strike, pred nou som mal gf4 440mx a no problem
ati su mozno vykonne ale NESTABILNE

jak kde a jak v cem!

Zkus vypnout instant messngery, včetně icq a skype.