» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pravé tlačítko

Zdravím mám problém když kliknu pravím tlačítkem na plochu a nebo na slošku či program tak mi zmizí celá plocha i dolní lišta po chvíly se vše zas vrátí co mám dělat Díky kuba

Odpovědi na otázku

A odkdypak to dělá?? Použij vhodný bod obnovy.Druhá možnost je obnova ze zdravé zálohy, ale tu jistě nemáš (znám tě!).Jako poslední zůstává klasická reinstalace. A pokud tě nebaví trávit čas neustálými reinstalacemi kvůli každému problému, dělej si pravidelně zálohy OS.

Díky

PC není blbé, já bych zkusil místo "pravím" tlačítkem kliknout "pravým" tlačítkem a místo na "slošku" bych zkusil kliknout na "složku". Možná to pomůže

ok díky