Pravé sluchátko hraje, jen když trošku povytáhnu konektor

Na počítači mi hraje pravé sluchátko jen když trošku povytáhnu konektor.Sluchátka zapojená do jiného přístroje normálně hrají.U jiný sluchátek zapojených do počítače taky pravé nehraje.Co s tím?

Odpovědi na otázku

Opravit dierku. asi tam bude treba kusok zahnut pliesok aby dobre dosadol ked to vsunies.

Ještě by to mohl být obojetný konektor a pomůže redukce https://interlink-static3.tsbohemia.cz/hama-redukce-jack-3-5mm-4...

Dodatek.Po povytažení jde levý signál do obou sluchátek a takhle to blbne v přední i zadním připojení,

bude to najskor chby konektora, vycisti oprav vymen