» Poradna » Notebooky

Přátelé v Minecraftu

Ahoj,moje dvě děti hrají Minecraft na tabletech. Asi před 14 dny se najednou přestaly vidět v přátelích a nemohou chodit jeden k druhému do světa a hrát spolu. Nevíte někdo, co s tím?Před tím jim to fungovalo, jsou na stejné wifi doma, mají i účet na xbox life, ale nejde jim to ani s připojením ani bez připojení k účtu. Díky za radu

Odpovědi na otázku

Konkrétně: 1. Chodí děti na nějaké neznámé stránky na kterých jsou skryté víry? 2. Minecraft PE bude mít lepší updaty, které budou mít ochranu před staženou verzi zdarma.Řešení: 1. Vyčištění vírů nějakým antivirem zdarma 2. Zakoupit Minecraft PE

Jak přidat kamarády do trendů