Praskot v bedne

nevite co muze zpusobit, ze mi pri prehravani filmu praska jedna bedna? Nepraska porad, ale jen pri zvyseni hlasu ci zvukovych efektech. Divny je, ze ostatni bedny hraji bez problemu a navic pri prehravani hudby ve winampu jsem zadny praskot nepostrehl.(cambridge megaworks 5+1 550 analog + audii 2 zs)diky

Odpovědi na otázku

LOL to je zase dotaz...skus tu repro sustavu napojit na neco jinyho... na DVD player, na mp3player, nebo tak neco... a skus jestli to praska v takomto zapojeni... kdyz ne, repro sustava je ok a ostava skouset neco v PC, treba vymenit zvukovou kartu v PC !!!!!!!!!jooo a este sem si spomnul...obdobnej problem byl u nekterych starsich PC, u zvukovek nekterych praskal zvuk ale to zas pravidelne, v BIOS stacilo menit hodnotu PCI Latency time z 0 na 16, 32, 64 nebo opacne a skouset, nebo skusit kartu do jinych PCI slotu, atd. ach... tie chipsety smejdove