» Poradna » Mobily

Prasknutá obrazovka - funkčný display - nefunkčný dotyk

Mojej sestre padol tablet a obrazovka sa rozbila. To bolo ešte v pohode ale keď som zistil že funguje iba display ale dotyk nie, bol som sklamaný . Nevite mi poradiť , čo s tým? PS: z a*********u si chcem objednať adaptér typu micro usb - usb c. Bude to fungovať s počítačovou myšou?Vopred ďakujem za rady nad zlato

Odpovědi na otázku

Co je to dneska za mládež. Něco se mi rozbije a ono to neví co s tím? To už se neumíte sám dovtípit, co s tím? Co třeba si vzít od mámy žehličku ( ale bez napařování), tu pustit na nejvyšší výkon a s ní začít ten displej žehlit tak dlouho, až se to vše samo opraví? No zkuste přemýšlet sám. Mám něco rozbitého, co s tím? Buď se to opraví nebo vyhodí. A pokud to neumím sám opravit, tak musím najít někoho, kdo to opravit umí. Takže to odnesu do servisu. Do takového, který ten neznámý tablet opravuje. Tam se Vám na podívají, řeknou Vám cenu opravy - cca od 2.000 Kč výše a na Vás pak bude, zda se Vám to vyplatí nechat opravit nebo ne.Na tohle se musíte ptát? Tohle fakt sám nezvládnete?

Jasně. Sestře. Tajní agenti mají sestry? Jestli si popovídá s myší, záleží na operačním systému toho supertajného tabletu.PS: Dávejte pozor, aby vám tou prasklinou v displayi neutíkala data. Mohla by je najít cizí rozvědka, a máte po práci.