» Poradna » Mobily

Prasklý most u sluchátek

Dobrý den.Prask mi hl.most u sluchátek (KOSS GMR540 ISO), když je mám na uších tak nedrží pevně a most je prohlý dovnitř, neví někdo jak to spravit?

Odpovědi na otázku

zrovna u Koss ti tyhle věci řeší servis. Máš je registrované?

Reklamace?LifeTime zaruka? ... poplatek je tusim neco kolem 200-300Neni zac.Pa.

pokud máš doživotní záruku, sluchátka jsi registroval na webu a dovezeš je tam, tak tě to přijde na 50 kč:"Program Doživotní záruky KOSS je garancí firmy KOSS, že prostřednictvím oficiálního dovozce bude Zařízení opraveno nebo vyměněno prvnímu majiteli po celý jeho život a to v případě jakékoliv elektrické či mechanické závady pouze za aktuální manipulační poplatek. Výše tohoto poplatku činí 300,- Kč za každé uplatnění této služby. Spotřebitelé registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz nebo prostřednictvím telefonu mají garantovanou sníženou sazbu manipulačního poplatku ve výši 50,- Kč."https://www.dozivotnizaruka.cz/cz/podminky.php

200 bylo dávno s papírovým certifikátem, když se přešlo na registraci po netu - nověji zakoupené - vyjde to jen na 50, pokud to nešlo za pár let nahoru.

Al pásik 50x15x1 mm , 4 ozdobné skrutky , 10 minút roboty a každý si bude myslieť , že KOS má nový model ....

Jestli máš doživotní záruku, tak využít tu, pokud nemáš, potom to je na kutilský zásah. Nejlépe nějaký ocelový pásek a sešroubovat to.

Proč doživotní záruku? Ona pro KOSS neplatí zákonem daná 2 letá záruka prodejce?

1. Nepíše, že to má v záruce, ani se neptá na reklamaci.2. Kdo ví, jestli by s reklamací uspěl (nevíme, jakým způsobem k tomu prasknutí došlo).3. Dožívotní záruka Koss je něco jiného než reklamace. Tam by se nemělo řešit, jestli to uznají nebo ne.