» Poradna » Ostatní

Prasklina

Dobrý den., týden před vánocemi jsem koupil televizi Samsung séries 6 138cm úhlopříčka. Koupil jsem ji ve slevě za 20 000kc. Televize spadla a udělal se na ni pruh od zhora dolů v šířce cca, 25cm. Vše hraje a jede upne normálně. Jen ten pruh tam je a kazi to obraz. Chtěl bych vědět kolik by asi stala oprava protože tet zase stoji 35 000kc.. Děkuji za info.

Odpovědi na otázku

Se zeptejte v servisu, ne tady.

Cenu opravy určuje servis, né my.

Cena se ti určitě líbit nebude, protože obrazovka je to nejdražší, co tam je. Každopádně ti ji tu nikdo neřekne, takže zkus zavolat / napsat do servisu.

Když ti sama od sebe spadla, tak reklamuj nestabilní stojánek a odstranění způsobené škody.Si dělám srandu. Sama asi nespadla.

Spousta TV má navíc vzadu díru pro přišroubování a v manuálu napsáno, že se má přišroubovat. Takže je to stejný případ, jak když se dělalo haló, že Ikea prodává komody, které vraždí malé děti a přitom to bylo jen o tom, že rodiče nechtěli dělat díru do zdi a přišroubovat je.

U některých to bylo, teď se většinou hraje na nožičky. Už vidím, jak si někdo vrtá do leštěné starožitné komody nebo stolku.

To už ale výrobce zajímat nemusí. V návodu má zajistit a že jsi si koupil třeba skleněný stůl, je tvoje blbost.