» Poradna » Mobily

Prasklá obrazovka, černý displej

Dobrý den.Včera mi upadnul mobil asi z 2m. výšky.Obrazovka má pavučinu a obrazovka je černá, po zapnutí taková světlejší černá.Mobil mám Doogee Valencia DG800, kolik by stálo opravení tohoto mobilu ? Díky

Odpovědi na otázku

víš co já bych to vyhodil na tyhle čínský šunky nejsou náhradní díly vůbec koukal jsem na heureku ani náhradní baterku na to nekoupíš na Nokia,Lg,Samsung jsou toho mraky nevim proč si tohle lidi kupujou zas o moc levnější než známé značky to není

Inu,asi ses díval špatně :). Zrovna tahle značka má i obchod v češtině,prodej i v Kč aspoustu náhradních dílů,příslušenství a baterií skladem.viz http://doogee-shop.cz/

Vzhledem k ceně cca 2500 za nový nemá smysl o opravě uvažovat.

Od 160-180€ !

http://www.aliexpress.com/item/Original-4-5inch-Doo... a pak samozřejmě zručnost z tvé strany, ale není to nic těžkého.

Samozrejme , keď to robíš 5.krát , po zničení pár mobilov pri učené , je to "malina". Ešte musíš vedieť ktoré a ako demontovať fajnové plastové časti , aby si ich pri výmene nerozpustil teplom .

Návodů je spousta. A když nic, tak je to poměrně levný pokus. Zkusit to tedy může.