Praskanie v zdroji

Ahoj, dnes som vymenil zdroj a zacalo v nom tak jemno akoby praskat...je to nieco zle? :(

Odpovědi na otázku

Konkrétní model zdroje?

CoolerMaster SilentPro 500W

Ano, tak to vysvětluje, proč to praská...Vyměň ten zdroj do ty doby, než ti vypálí celý PC až do základu, za libovolný Seasonic nebo Corsair mimo série VS.

Proč nekoupíš osvědčenou značku..??? Corsair RM550x nebo RM650x ..???Nebo nějaký Seasonic... ???Šetřit na nesprávném místě se prostě nevyplácí..

Ono ja sa v tom nevyznám ten zdroj je z bazáru...

Zdroj z bazaru není úplně ten nejlepší nápad..

Teraz to už viem :) je tam zpet EC 350W nic nepraska :) a pojdem kupit Seasonic moze byt? Tentokrat ale NOVY

Ano, se Seasonicem nikdy neuděláš chybu.

No, dobrýho v tom praskání asi nic nebude, to dá rozum, ne..???Takže jsi dobrý zdroj zahodil a teď máš nový zdroj, který se ozývá podivným praskáním...??? Dobrá práce..

Mam ešte jeden čo tam bol EC 350W tak ho dat nas5 :/

Proč tě napadlo změnit zdroj a jak dlouho vlastně ten starý jede..??? Chceš-li vyměnit zdroj, pak kup nový zdroj osvědčené značky.. nebo odpálíš všechen HW v počítači.. Tak si kup levnější variantu: Corsair CX430W. Co já vím, co máš v počítači za HW a jestli jsi třeba dokupoval nějakou silnější grafiku..??? Pokud ti tvůj počítač utáhnul zdroj 350W, pak ten Corsair CX 430W bude v pohodě i s dostatečnou reservou .. EC 350W je stejně nějakej pochybnej sráč.. Jdu si uvařit kávičku a k ní si dám čouda.. Poraď si jak chceš..

Bežim na iGPU od i3 4170 a 4GB RAM ...