Prakticke zkusenosti s mysi BenQ M310?

Mate nekdo nejake zkusenosti s pouzivanim teto mysi? Uvazuji, ze bych si ji koupil. Ale cetl jsem, ze ma pomerne maly dosah a tak se bojim kdyz budu mit prijimac zapojeny ze zadu z notebooku, jestli myska bude v pohode fungovat. Taky by me zajimalo jestli bude fungovat i pod linuxem?Diky smog

Odpovědi na otázku

Funguje dobre nemusis se bat ze se to "neuvidi" skrz pocitac, ale ten linux by mohl byt problem ... Vcera jsem ji kratce zkousel a nejak to tuhne (mam tam hotplug - mozna s matroskou by to bylo lepsi) ale spis typuju ze mam stary jadro (2.6.8 debian sarge). Pokud rozbehnu v linuxu dam vedet. Milan