» Poradna » Programy

Praha - Bratislava - Budapešť

Jedu v létě z Prahy do Budapešti a potřeboval bych poradit, jestli nejede nějaký autobusový spoj z Bratilavy do Budapešti. Vím jen o vlaku Slovenských železnic, je tam tarifní jízdné, takže docela levné, ale možná by se našlo ještě něco levnějšího a rychlejšího, a to asi autobus. Neví někdo?

Odpovědi na otázku

Pozri: cp.skhttp://cp.atlas.sk/ConnRes.asp amp;froml=-1&to=0&to=0&to=505&tol=-1&date =30.6.2005&time=19:29&min1=5&min2=0&max1=240& amp;max2=240&alg=1&isdep=1&beds=0&chn=5&s top=0&odcht=0&odch=50&link=824E Je tam aj vláčik aj autobusík :), ale najlacnejšie je pešo