» Poradna » Notebooky

Pracovní NTB do 11 tis. Kč

Dobrý den,potřebuji poradit s výběrem pracovního NTB do 11 tis. Kč. Budu používat pouze na Internet, požaduji 15,6" a SSD.Je malý rozpočet, ale když chce babička udělat tetě radost s jejím důchodem, tak to moc nejde Díky za každou radu,karel94

Odpovědi na otázku

Koupit nejaky reps s dvouletou zarukou. Bude to mnohem vykonnejsi a kvalitnejsi volba. Dell Latitude, Lenovo Thinkpad...

Chtěla by koupit nový, nejlépe z Electro Worldu

Do 11k buď šunty nebo nekvalitní Lenovo

Vím, něco z toho poraďte, prosím.

hocico s intel core i3 a ssd

Do 11k nemaj nic co by stalo za kup a ten stroj s i3 co maj za 11,5k bych taky nebral.Pod i3 bych nesel. AMD, intel Atom (Celer N, Pentium N), nebrat,Takze https://www.levnapc.cz/lenovo-thinkpad-t530.html