» Poradna » Notebooky

Prace v adobe after effects

Dobrý den, chci se zeptat jestli je pro praci v programu adobe after effects lepší mit čtyřjádrový procesor a jen jednu grafiku GT 750M (755M), nebo dvoujadro a grafiku GT750M SLI? Díky

Odpovědi na otázku

Já nevím, ale grafika aby podporovala openGL třeba. Jinak bych doporučil asi začít s dobrým procesorem a hlavně s RAM nebal bych se jít i na víc než 16Gb. Grafiku můžeš přikoupit později. Jinak mohl bych se optat za bych mohl vidět tvou tvorbu?

Blbost... Tu se jednalo o ntb jak vidím. Promiň.

Dik, za radu. No nevím jestli je v mé tvorbě na co koukat, dá se říct, že v tom teprve začínám a zatím dá se říct jedu podle návodu.

Tak já jsem rád, že j tu někoho vidím s AE. Tak bych to bral tak, že si mužem když tak o tom pokecat, radit atd.. ;)

jasný to by bylo super. muj mail : martinklapal@gmail.com

čtyřjádro a aspoň dva HDD se 7200ot. (ideální by bylo samozřejmě 2xSSD, ale to je v podmínkách v tuzemsku nabízených noťasů poněkud sci-fi... leda by sis to nechal na zakázku speciálně nakonfigurovat, ovšem cena by byla trochu úlet...)

Pokud možno čtyřjádro a hodně operační paměti (alespoň 8GB).

To ani omylem CC ti s 8 GB prakticky nepojede a RAM preview bude prakticky nemožný = min. s, a v tomto SW je nutný. 4c nestačí nebudou plynulé efekty jen u HW karty k tomuto SW ne běžné grafice, základ je i7 s HT, vyzkoušej si to. Navíc 2 monitory = na jeden rozložení ovládacích prvků nedáš ani náhodou.

Ty grafiky neutáhnou tento SW! A už vůbec nebudeš mít plné ovladače (HW urychlení) pouze nepovolené na vlastní nebezpečí (bude ti to padat!). NB CPU na něj nikdy nestačil = i7 (4c / 8t), min. 16 GB (RAM preview) a ideálně i7 (6c / 12t) nebo 2x Xeon (6c / 12t) (více i7 na desce být nemůže!). Mimochodem víš kolik CC měsíčně stojí?

Díky za radu.Přiznám se, netuším kolik to stojí. Já bohužel na notas mam 25000,- a předpokládám že ty procesory co jsi popsal jsou podstatně dražší.

Je AF vůbec není na NB, prakticky potřebuješ i 2x SSD jak na OS tak na práci disk / disk. Navíc jedině 2x externí monitor jinak = masochista.

http://www.adobe.com/cz/products/aftereffects/... vpravo cena (měsíc) a dole Windows karty nic pod GTX raději neuvažuj.

Moc si mě nepotěšil ale díky

Proč? Tak to prostě je a bacha, Trial pouze vyzkoušej (nepoužívat!) nemá díky právům všechny plug-iny a neumí všechny kodeky!