» Poradna » Web a internet

Pozor na sociální sítě

Už jste také v databázi NSA?

Odpovědi na otázku

Ne.

Ja jsem v databazi NSA i KGB, pouzivam americky i rusky Google. :)

A proč pozor? Který magor by tam dal pravé údaje i ty o své osobě? Kdo chce kam pomozme mu tam.

S podivem většina lidí ty údaje tam dává a dokonce neváhá přidat fotky z dovolené s celou svoji rodinkou....

... a pak jsou rozbroje v rodinách "proč jsi to tam ty **** dalDavová psychóza je stav změny mysli vyvolaný záměrně, nebo bezděčně v určité skupině lidí, která se v určitý okamžik vyskytuje na vymezeném prostoru. Tento jev se dá přímo pozorovat v přírodě u všech živočichů, kteří jsou sociálně organizováni ve společenstvích

Kdyz se nekdo potrebuje chovat jako jednoduchy primat a vystavovat sebe nebo dokonce svou ridinu na tzv. socialni siti, tak je mu uplne jedno ze ho nekdo spicluje, jinak si jeho pritomnost v tomto davovou psychozou vygenerovanem "letadle" neumim vysvetlit a uprimne receno, je mi to jedno, blazni by meli byt pod dozorem

Ještě že to nemám, ani fotky nedávám na žádny net.Rovnou pak říci zlodeji pojd za mnou.