» Poradna » Počítačové sítě

Poznate sajtu BeautifulPeople.com?

Nejako v septembri minuleho roka som o tom webe cital kdesi. Vraj elitna stranka, kde po registracii rozhoduju clenovia, ci vas pustia do svojich radov. Tak som sa z p.rdele zaregistroval, uploadol fotku, napisal par teplych slov do profilu a registracia bola u konca. Odvtedy som na to aj zabudol. Vcera ma napadlo, ist skusit sa nalogovat a normalne som sa nezdrzal smiechu...ale nalogoval som sa. Rozhranie vyzera ako našminkový a omalovany fejsbuk s prvkami Vista Aero.

Ale o tom som nechcel...

Na rozych serveroch o tejto stranke uvadzaju, ze stavajuci clenovia hodnotia fotku a kto vyhovie, bude prijaty.

www.klikninamna.sk ...
dnes.atlas.sk ...
noviny.joj.sk ...
koktail.pravda.sk ...

atd atd. Teda kedze sa nalogujem do hlavneho rozhrania, mam to povazovat ako za ukonceny proces? mate niekto s tym skusenosti? Vyzera to, ze ta sajta je hlupost a dalsi marketingovy trik, pretoze reklam je tam plna rit.

Odpovědi na otázku

sem tam prave kvuli te exlusivite tahle seznamka je obcas zminovana v mediich.
jsou tam nejake i jine limity krome te vahy? jako napr. u muzu vyska?
a asi tam jsou vetsinou same hezke slecny, co?

Som rad ze niekto odpisal... :)

Po troch mesiacoch co som sa tam nalogoval a v kuse stranka blbne, vela som tam toho zatial nedokazal. Neviem...podla mojho vkusu su tam aj pekni, aj menej pekni ludia...Ale slovo krasa je subjektivny pojem. Upozornujem ze som to mienil len v rovine fyzickej krasy, pretoze ja skor uprednostnujem krasu intelektualnu.

Sam ani netusim, ci to tak ma fungovat alebo nema...kazdy chvilu vyskoci varovanie vo viacerych jazykoch, ze je stranka pretazene. Ked sa nalogujem a chcem pridat komentat do verejneho chatu, tak nie je sanca...opat chybova hlaska. ked chcem pridat komentar v nejakej odosobe v profioe, vyskoci okno aby som sa nalogoval, aj ked nalogovany uz som. Vobec neviem ci to tak ma fungovat a ci som uz v tej fazi, ked o mne ini rozhodli, ze ma tam chcu, alebo nie. Inak je mi to ukradnute, nepovazujem sa za nejakeho extra pekneho...som obycajny priemerny 33-rocny clovek, ktory registraciu skusal len zo srandy ako isto aj mnoho dalsich ludi.

A ano, su tam aj pekne slecny...tie ma tam ako heterosexuala zaujimali najviac..mam ale dojem, ze to tam prilis smrdi Photoshopom. Vyumelkovane a pregycovane fotky..aj ked je tam rada uplne naturalnych a neupravovanych fotiek. Zial kvoli chybam som toho vela nezistil.

Jedno ale viem isto...Je to dobra reklamna ryža pre majitela. Tie reklamy co tam napravo otravuju je az hnus.