» Poradna » Programy

Pozadí

Zdravím, nezná tu někdo nějakou nejlépe aplikaci bez virů na animované, pohyblivé pozadí?

Odpovědi na otázku

Na to neni potreba aplikace. Staci s nim trochu zatrast...Jestli chces serioznejsi odpoved, napis alespon o jakem zarizeni nebo OS mluvis.

a animace si na něj taky může udělat

Když potřebuješ počítač jen na sledování pohyblivého pozadí, pusť si video na celou obrazovku, nebo nějaký přehrávač s vizualizací.

Animované pozadí na čem? Počítač? Mobil? OS jaký? To je zase dotaz na věštírnu a ne PC poradnu.

Třeba Lively Wallpaper z Microsoft Storu.

Pokud to nechce na Android nebo na iPhone... Viz prvni odpoved nebo hodinu po ni JackBrno...

Wallpaper engine

Na steamu si můžeš koupit aplikaci: https://store.steampowered.com/app/431960/Wallpaper_Engine/

Jedna jsi fakt nenapsal o jaké zařízení a jaký OS se jedná. Možná se budeš divit, ale na světě zdaleka nejsou jen PC (stolní či přenosné) s Windows. A k čemu pozadí? To máš počítač jen na hledění na plochu, na tapetu? Já už jsem se teda dávno na nějaké hrátky v tapetou vykašlal, protože 99,999% času mám na monitoru okna aplikací a plochu vidím fakt výjimečně. Teď jsem se díval že tam mám dokonce jednu standardní fotku z Windows.