» Poradna » Programy

Powerpoint, špatně fungující prezentace

Ahoj všem, moc nevím už kam se mám obrátit. Mám office 2019 Pro a notebook W540, Grafika Nvidia Quadro K1100M, Integorvaná grafika HD4600. Všechno několikrát přeinstalované, maximálně aktualizované. Windows 10 Pro rovněž aktualizovaný a přeinstalovaný. Prezentace po otevření na některých slidech zobrazí jen část textu, nefungují animace, nejdou vidět vodoznaky ani obrázky. Po spuštění prezentace se otevře na panelu start že běží, ale nic se neděje. Po stisknutí klávesy ESC z panelu klasicky zmizí...Prezentace na jiných PC normálně funguje. Jen na tomto ne, kde ji potřebuju nejvíc. PROSÍM o POMOC! :(

Odpovědi na otázku

Ten Office 2019 ve verzi Pro máte koupený, nainstalovaný z důvěryhodného zdroje? V opačném případě jste si do počítače mohl natáhnout nějaké breberky, doporučoval bych pro jistotu reinstalaci.

Stazeno primo z microsoftu :) a preinstalovani i win uz probehlo vse legalne koupene :)

Prezentácia bola vytvorená vo verzii 2019? MS má dosť často problémy s kompatibilitou vlastných programov.

Taky me to napadlo...v 365 na jinem pc to otevru normalne coz by mela byt stejna platforma...ale stahl sem WP office a tam prezentace jede. Cili musi byt problem primo nekde v office 2019 :( nebo? nize nazor s grafikou...

nástřel od boku - PC jede na grafice Intel nebo na nVidii? Zkus na chvíli jet jen na Intelu, zda třeba není problém s ovladači dedikované grafiky.

Tohle byla posledni vec co me napadla. Aktualizoval sem ovladace od obou grafik primo ze stranek lenovo. Protoze think pad nepovoli instalaci pro Intelackou grafiku primo ze stranek intelu. Vyrobce to ma evidentne osetrene. Druha vec nevim jak donutit spousteni programu jen na te grafice na ktere chci. Takze nejaky navod prosim? Win 10 pro :)