» Poradna » Mobily

Powerbanka značka

Ahoj, chtěla jsem si pořídit powerbanku ale nevím do jaký značky jít. Koukala jsem po alzapower značce, máte s ní někdo zkušenost? Ideálně kdyby powerbanka umělá 45W nabíjení abych zvládla nabíjet i noťas.

Odpovědi na otázku

Nedávno jsme kupovali 10 ks těchto PB:https://www.alza.cz/alzapower-parade-30000mah... Zatím nemám informaci, že by byl s nějakou problém. Fungují dobře, včetně nabíjení notebooku a to i ve válečných podmínkách, protože jsou všechny na Ukrajině.https://ctrlv.cz/7yox

56 % zakazniku doporučuje... to je HODNE SPATNE:

To je možné, já pouze popisuji vlastní zkušenost s 10 kusy. Klidně se mohou všechny do měsíce vysrat. Využívány jsou aktuálně opravdu intenzivně, takže čas ukáže.

A jinak o dost zajímavější než údaj "56 % zákazníků doporučuje", založený jen na pár uživatelských recenzích, je údaj "0,13 % nízká reklamovanost" (černá) a "0,34 % nízká reklamovanost" (bílá), který je založený na o dost větším statistickém vzorku.

nj, recenze většinou píšou nespokojení lidi

Vyber je skutecne siroky. Ja osobne bych se pri vyberu drzel funkci, ktere chces, pripadne jeste kapacity powerbanky a nasledne vzal nejlevnejsi.

Poměr cena výkon jsou 20 tisic mAH - kolem 600 Kč.

Otazkou je, ci budu tie lacnejsie schopne dodat 45W cez Power Delivery. Skor nie.

Spise ne... ale kupovat si kvuli NB powerbanku za 2500 Kc? To se snad rovnou vyplati koupit i nahradni baterii do notebooku, ne?

Vacsina modernych notebookov nema vymenitelnu baterou, v zmysle, ze spravis cvak/cvak, bez rozobratia celeho notebooku. Navyse by si vzdy musel vypnut/hibernovat ntb pred vymenou baterie. Takze plne chapem pouzitie powerbanky za ucelom predlzenia behu ntb mimo elektricku siet.BTW biela verzia stoji iba 1900. Navyse nemusi kupit tuto konkretnu, dostala tip, s referenciou. Ty si nejaky adekvatny tip poskytol?

Libi se mi, jak někdo, kdo sám nic neporadil, tady rype, že jsem ja neposkytl zadný konkrétní typ. Ale od Slovaku mě to nepřekvapije, u nas na eshopu jednoznačně nejhloupější zákazníci ze všech. Snad každý týden se objevil nějaký slovák, který si stěžoval, že jsme mu neposlali zásilku. Proč jsme mu ji neposlali? Protože si zvolil platbu předem, kterou ani přes emailovou a sms urgenci nezaplatil. Prostě národ pasáčku ovcí...

Tys taky zrovna nepojedl dostatečné množství chytré kaše, když ti nedošlo, že ne každý má lehce vyměnitelnou baterii. Navíc i ten písemný projev by chtělo vylepšit.