» Poradna » Ostatní

Powerbanka vybíjí mobil

Zdravím, vyhrála jsem powerbanku RoHS 4000mAh. Měsíc vše Ok a nyní, když ji připojím k mobilu, tak mi ho vybíjí. Kde jsem udělala chybu? Prosím, můžete někdo poradit? Nevím totiž, kde bych ji reklamovala. Děkuji

Odpovědi na otázku

RoHS asi nebude značka:https://cs.wikipedia.org/wiki/RoHSa jestli to byla výhra, tak asi smůla. Nejspíš nějaká noname čína, co prostě odešla.

Powerbanka 4000mAh je naprosto k ničemu, nedokáže nabít ani jednou mobil s baterií 2500mAh, což většina mobilů má i větší. Takže ji v klidu vyhoď do kontejneru na elektroodpad, nemá žádnou hodnotu, i kdyby byla v pořádku.

hmm ak nemaju hodnotu preco sa predavaju?

Je zřejmé, že jackbrno tím myslel, že nemá smysl takovou powerbanku kupovat/používat a obzvlášť opravovat, protože její reálnej přínos, v porovnání s konkurencí, je nulový. Vyrábí a prodávají se proto, že se to výrobci a prodejci nejspíš vyplatí, ale člověk, který má trochu ponětí o co jde by si něco takového určitě dobrovolně nekoupil.

protože je to levné a v nouzi lepší než drátem do oka. Aneb napůl nabitý mobil je pořád lepší než vybitý.

To se zeptej jich. Každopádně dnešní běžný smartphone ti powerbanka 4000mAh nenabíje ani jednou naplno.

Protože je to kšeft. Nic nového pod sluncem. Naivní člověk to má v dnešní době dost těžké.

Zřejmě nefunguje.

Jestli chceš powerbanku, tak od GP.Mám powerbanku od GP s 10400 mAh a mobil s 2100 mAh.Nabije mi to mobil asi 4,5 krát

Ani omylem, v nejlepším případě 3x. Jestli ti ho nabije víckrát, tak jedině proto, že ta baterka v mobilu už je hodně ojetá a má tak poloviční kapacitu :)

za mne teda Xiaomi - aktuálně se prodává např. tahle:https://www.alza.cz/xiaomi-power-bank-16000-m... já mám starou 10 Ah, co vypadá podobně a je super.

Taky ji mám

Pokud se nepletu (kdyžtak mě někdo opravde) tak pokud něco vyhraješ (dostatneš zdarma), tak neuzavíráš kupní smlouvu a tím pádem tedy nemáš nárok na reklamaci. => vyhodit a pořídit něco kvalitnějšího...

Je to tak, výherce nic neplatil, nemá nárok reklamovat. Musel by k tomu dostat nějakou smlouvu, kde by byl uvedený převod práv k výrobku na výherce.