» Poradna » Notebooky

Powerbanka pro ntb

Existuje vhodna powerbanka pro nabijeni ntb na cestach? Mam HP elitbook s portem USB-C (se symbolem blesku). Predpokladam, ze nabijet pujde.Ma nekdo tip na vhodnou powerbanku, s dostatecnou kapacitou? Nabijeni tlf z teto powerbanky beru jako jistou vec.

Odpovědi na otázku

Kdybys ten titulek napsal do google, tak sis ten dotaz mohl ušetřithttps://www.alza.cz/powerbanky-pro-notebooky/...

Ptam se na to jakou...dle osobni prakticke zkusenosti.

Osobní praktické zkušenosti najdeš v recenzích, je toho plný internet.

Ptal jsi se, jestli existuje powerbanka vhodná k notebooku. Odpovědí je, že powerbanky vhodné k notebooku ne jen že existují, ale dokonce pro ně mají eshopy vlastní kategorii. Že mají eshopy diskuze a recenze k produktům snad víš.

ve firmě má pár lidí do terénu k notesu tyhle:https://www.alza.cz/viking-smartech-ii-40000m... a jsou spokojení.

symbol blesku = thunderbolt port ktery nabijeni podporuje, dokonce sam poskytuje nejmene 15W power delivery pro jine zarizeni.

nabijeni bude fungovat s jakoukoli power bankou ktera podporuje PD. otazkou je zda to ma nabíjet při provozu nebo vypnutém laptopu. pri zapnutem bych doporucil 45W nebo vyšší vykon. nabijeni bude ale dost neefektivní. Při 20Ah bance bych nepočítal s více nez 50-60% baterie

Diky

https://www.czc.cz/baseus-powerbanka-ambligh... používám také na HP Elitebook

Lze mit ntb pusteny a nabijet nebo je nutne ntb pri nabijeni vypnout?

puštěný - používám ve vlaku

Akorát ještě to chce kvalitní USB-C kabel

Neocakavaj od nej ale zazraky, ciselka (napr 40000mAh) sice vyzeraju ohromujuco ale su uvadzane pri napati clankov tej powerbanky, podstatny je udaj vo Wh, ktory hovori kolko energie je v tej powerbanke ulozeny. Notebooky maju bezne baterky v rozmedzi 35-60Wh, ta tu uvedena Viking Smartech II 40000 ma kapacitu 148Wh ale pri prevode napetia a nabijani su straty, tazke realne z toho dostanes do nabijaneho zariadenia tak 80%.

Beru to tak, ze powerbanka je posledni zachrana pro ntb, telefon, tablet...nemusi dobit na 100%, ale je dobre, ze prodlouzi cas na praci.

Doporučuji Viking Smartech II 40000mAh, při odstávce elektřiny zvládla napájet notebook 9 hodin při nepřetržitém přehrávání videa. Powerbanka skončila na 10%, notebook 100% baterie.