Powerbanka pro notebook

Zdravím, potřeboval bych pomoci s nějakou vhodnou powerbankou pro notebook Dell Vostro. Měla by mít výstupní výkon alespoň 65W (čím více tím lépe) a kapacitu více než 20000 mAh a Dell konektor. Pokud možno také USB výstup pro napájení externího disku nebo mobilu. Cena nehraje takovou roli pokud bude mít dostatečně velkou kapacitu, nicméně přez 8k CZK bych asi nešel.

Odpovědi na otázku

Co třeba tohle ? http://www.conrad.cz/mobilni-powerbanka-powert... Není tady sice takový výběr jako u těch menších powerbank. Ale google ti poradi :)

6900? Hezkýýýýýýýý

autobaterie + vhodný měnič

Trochu nepraktické, ale funguje taky dobře :D

20 000mAh?http://www.gme.cz/oloveny-akumulator-westin... k tomu po úpravě konektoru do autahttp://www.avacom.cz/nabijeci-autoadapter-pro-... Externí disk musíš napájet ze zařízení, ke kterému je připojené, není jisté jak jsou propojené "země" DC/DC měniče, zda jsou spojené nebo je to galvanicky oddělené...Mobil můžeš v pohodě nabíjet z notebooku, to už ho tolik nevycucne.

Váha 8,6 kg, kdo by se s tím tahal.

Nestačí druhá batéria? Pri svojom limite môžeš mať aj ďalšie 2

To je sice taky řešení, ale při každé výměně (i při zpětném dobíjení) bych musel notebook vypnout. Nehledě na to, že by se mi těch několik baterií proneslo. Jedan baterie 5200 mAh stojí 1 649,-. Takže bych potřeboval 4 kusy na 20000+ mAh a to by mne sálo 6596,-. Takže ta co mi doporučil RejnocK by byla asi nejvhodnější.

Chceš používať NB 12h mimo sieť, alebo máš v ňom Core i7-4930MX a chceš, aby vydržal o chlp viac? Ak žiješ na samote u lesa, radšej fotovoltaické články

Mám koníček. Chodím s hvězdářským dalekohledem v noci na kopec, v notebooku mám nahrávání a měřící software a hvězdnou mapu. Takže mi fotovoltaické články nepomohou a nějakou tu hodinu u toho chci vydržet.

Tak si pořiď UB, to co popisuješ zvládne a pokud tam dáš pouze SSD na 100%, běžně nemají problém vydržet i mezi 7 - 11h, při zátěži jakou popisuješ. Klidně i stáhni podsvícení displeje a v OS můžeš snížit výkon CPU na minimum.