» Poradna » Mobily

Powerbanka od android na ios

Zdravím, měl bych dotat. Měl jsem telefon od Samsungu (Android) a dokoupil jsem si k tomu powerbank. Nyní jsem přešel na Apple (7 Plus) a chtěl bych se zeptat, zda mohu powerbanku používat i na něj (pochopitelně s kabelem k iPhone) nebo je nutné koupit powerbanku speciálně pro apple? Jde mi jen o to, aby se zařízení nějak nepoškodilo. Děkuji

Odpovědi na otázku

Zařízení se nepoškodí, maximálně to nebude fungovat. Můžeš to zcela bezpečně vyzkoušet.

Neexistuje duvod, proc byste to pouzivat nemohl. Ostatne powerbanku s prislusnym kabelem muzete pouzit i pro nabijeni mnoha jinych zarizeni, zdaleka nejen telefonu.(Ustepacne bych dodal, ze "Apple to zatim jeste neznemoznil"..)

Kolega z prace ma stejnou powerbanku jako ja. Oba ji pouzivame na nabijeni telefonu, on na ios, ja na android a oba jsme spokojeni