» Poradna » Mobily

Powerbanka nenabíjí

Potřebuji a prosím o radu. Nokia 7 plus a powerbanka Mophie 10000. Obě zařízení jsem nabila na 100%. Týden nepoužívala. Telefon mám jen na časovou osu v autě. V neděli připojila telefon k powerbance, obě zařízení plně nabitá. Přesně po týdnu další nedělibyl telefon na 2% s baterií, tak jsem čekala, že se začne nabíjet z powerbanky.Ovšem telefon se z banky nenabíjel a vypnul se. Powerbanka je plná, a když jsem znovu připojila telefon, začal se z ní normáně nabíjet. Kde jsem udělala chybu? Na powerbance je jen jedno tlačítko, stiskem mi ukáže světelnými body, jak je banka nabitá. Mám stále 4 body, je nabitá. děkuji moc za radu.

Odpovědi na otázku

Telefon s baterii na 2% je samo o sobe zlo. Nez se probere do pouzitelenho stavu tak to muze trvat i pul hodiny kdy je zdanlive vybity, ale stale nabiji a regeneruje hluboce vybitou baterii...Taky klidne muze byt baterie po smrti. Muze byt, ale nemusi. Takze telefon nabij nejakou zarucene funkcni nabujeckou idealne s originalnim USB-C kabelem a pak napis jak to dopadlo.

Když je telefon plně nabitý powerbanka ukončí nabíjení a vypne se. U hodně powerbank nabíjení nezapne dokud se neodpojí a znovu nepřipojí, slouží to jako ochrana. Neudělala jste žádnou chybu, prostě odpojit, připojit a začne se nabíjet. Pokud chcete aby se nabíjel průběžně, použijte auto-nabíječku. Mám takhle připojený starší telefon jako navigaci.PS. Docela mne pobavilo, že tu někdo radí, aniž by si váš příspěvek pořádně přečetl a plácá hovadiny.

Tady jen doplním že power banka nemusí vypnout při plném nabití. Pokud připojím plně nabitý telefon/tablet/notebook nebo i něco co ani nemusí mít baterii, bude to odebírat nějaký výkon. Jakmile ten odebíraný výkon klesne pod nějakou - hodně malou - hodnotu, power banka to vyhodnotí tak že už se po ni nic nechce a vypne.

Mam jednu taku powerbanku, ze nabija len po pripojeni kabla a to dlhsom case pripojenia zacne nabijat az ked stlacim to jedno tlacitko.

Za prvé - mobil jsi připojila kabelem od powerbanky nebo od nabíječky dodané k mobilu? Občas se stává, že po připojení kabelem od powerbanky se mobil nenabíjí, proto zkusit origo kabel od nabíječky dodané k mobilu.Za druhé - není potřeba aktivovat powerbanku k nabíjení stisknutím tlačítka? Některé powerbanky to vyžadují - prohlédni návod

Díky moc.Bylo připojeno kabelem od powerbanky. telefon byl týden v autě bez toho, abych s ním manipulovala. Sledovala jsem na " najdi můj mobil", jak to probíhá a viděla, jak na tel. ubývá baterie. přesně týden ze 100% na ty 2%. Pak konec, ale power banka plná. Stejný zpusob jsem si zkoušela před tím doma a s telefonem manipulovala, protože mě zajímalo, jak dlouho mi to vydrží, a kdy se banka připojí. To se připojila a začala nabíjet. Možná fakt to tlačítko.

Každopádně u powerbanky opravdu nemůžeš spoléhat na to, že když k ní bude připojený telefon se 100%, takže se začne automaticky nabíjet, když stav baterie poklesne. Powerbanka k tomu potřebuje nějaký impulz, buď odpojení a přípojení nebo stisk tlačítka.

Děkuji moc za odpověď.když tedy nabiji telefon na 90% např. a připojím k powerbance, tak by měla začít nabíjet? a pokračovat? jsem z toho jelen. Chtěla jsem, aby mi to v autě vydrželo co nejdéle bez zásahu.

pokud má mobil 90% (nebo třeba 30%) a připojí se k powerbance, začne se nabíjet ... (nezačal by se nabíjet jen pokud by měl třeba 95%)jakmile dosáhne 100%, nabíjení se vypne (mobil ukončí nabíjení)pokud nedojde k odpojení a zapojení nebo stisknutí tlačítka apod. k novému nabíjení, a to ani při poklesu na 2% apod., nedojde

Máš skúsenosť s powerbankou, ktorá nedobíja telefón s batériou nabitou na 95%?

Ono to možná dobíjet začne, ale jak to dojede na 100% a dobíjení se vypne, tak se po chvíli PB deaktivuje a už se nezapne do dalšího odpojení a přípojení telefonu

Jakože ve vypnutém autě nebo za jizdy? Za jízdy je to jednoduché, pokud nemá auto vlastní USB, tak nabíječka do zásuvky zapalovače. A pokud ve vypnutém autě, tak se obávám, že to jen tak jednoduše nepůjde. Když se telefon nabije na 100% a vypne nabíjení, tak se powerbanka po chvíli deaktivuje a sama se už neaktivuje, i když by telefon už chtěl dobít.

Nainštaluj si napr. AccuBattery Pro a budeš vidieť kedy sa telefón dobil. Ako už niekto napísal, po dobití sa tel prestane nabíjať a teda po čase sa vypne. To zistíš cez aplikáciu.

Děkuji všem moc za rady. musím to vše vyzkoušet. Telefon byl připjen orig.kabelem od powerbanky. Možná jsem nestiskla to jedno tlačítko, Vše jsem nabíjela na 100% a nechala i dýl. Možnná taky chyba.

Podle mě zásadní problém je v tom, že chceš trvale připojenou powerbankou navýšit kapacitu baterie telefonu. Takhle to nefunguje, toho nedosáhneš.

Děkuji všem. Aspoń teď vím s čím počítat, a jsem trochu chytřejší.