» Poradna » Mobily

Powerbanka Gogen 10.000 mAh

Zdravím, dneska jsem si koupil Powerbanku Gogen s kapacitou 10 000 mAh, nabíjím ji už 2h, ale stále bliká pouze jedna LED dioda. Myslíte, že je to na reklamaci?

Odpovědi na otázku

A čím to nabíjíš?

kabel orig, adaptér 5v od telefonu

V návodu nepíšou, jak má dlouho trvat plné nabití?Aleš.

Bohužel ne :(

A ten adaptér dává kolik A?

1A,kdyby pomohlo je od telefonu honor 7A

10Ah nabijas 1A, co myslis, ako dlho to bude nabijat?

Teď jsem vzal 2A adaptér, bude to lepší?

O půlku míň špatný.Malou násobilku jste už brali?

Ano už před lety. A už se to nabíjí

Na zadní straně powerbanky bývá údaj Input 5 V a nějaký údaj v ampérech. Tím se řiď.

Ano, děkuji moc. Je to 5V 2A. Hezký den.

Tím se řídit nemusí. Prostě co nejsilnější nabíječku sežene. Ta powerbanka si nevezme víc, než snese.

Tak si zkus spočítat, 10000/1000=? Máš výsledek v hodinách. Ve skutečnosti to bude ještě horší, protože jsou tam ztráty.

Ok Díky

Powerbanky výhradně od výrobců telefonů. Mám odzkoušenou kdysi velmi populární xiaomi a rychlonabíjecí samsung.