Power Supply ERROR!

Zdravím, mám velký/malý (nevím) problém. Již potřetí během dvou dnů se mi stalo, že se počítač znenadání restartoval, nenaběhl systém a BIOS napsal toto: "Power supply surges detected during the previous power on. Asus Anti-surge was triggered to protect system from unstable power supply unit! " Pokud to dobře chápu, znamená to problém se zdrojem a má otázka zní: Dá se to nějak opravit nebo si musím koupit nový zdroj? DíkyMB: ASUS-H81-GAMERRAM: 16 GB DDR3 Kingston 1600 MhzGrafka: Nvidia GeForce GTX 950 - ASUS 2 GB GDDRL5SSD: Samsung 850 Evo 250 GBZdroj: EVOLVEO Pulse 500W černý

Odpovědi na otázku

No tak logicky - zdroj zkontroluješ/proměříš/opravíš (necháš zkontrolovat/proměřit/opravit)nebo ho vyhodíš a koupíš nový - co jiného očekáváš za odpověď??

Kdysi dávno jsem měl stejný problém se stejnou hláškou. Zdroj byl v pořádku, deska byla špatná. :)

Myslím co se vyplatí víc z hlediska ceny a funkčnosti, aby se to za chvíli nestalo znovu.

Kup nový, a to od Seasonic, nebo vyšší řady od Corsairu (VS nekupovat).Evolveo je elektroodpad.

Vždyť je to jasné. V PC ti chybí zdroj a deska poznala, že ta atrapa od Evoleo zdroj není. Kup si zdroj a bude to ok.Závada na desce se vyloučit také nedá, ale ten "zdroj" je o dost pravděpodobnější.Pro příště. Zdroj se nekupuje tak, aby měl co nejvíc namalovaných W a zároveň stál co nejméně. Kup si něco kvalitního. Na tuto sestavu stačí s prstem v nose 400W zdroj. Ten koupíš už od cca 1200-1300,-.

A proto nové vlákno: http://www.zive.cz/poradna/ktery-zdroj-je-le... , místo aby se uráčil to řešit zde.