» Poradna » Programy

Power For Phone ?

Zdravím všechny, mám ve svém notebooku program Power For Phone . Neví někdo k čemu to je. Nedá se to ani nastavit ani zjistit výrobce ani na Googlu jsem nic valného nenašel.

Odpovědi na otázku

ASUS Power 4 Phone is a telephone terminal emulation utility which can use hotkey to handle a phone call from Skype or Modem in your notebook system. Please install ATK Driver, Modem and Voice function Driver and Skype program before using ASUS Power 4 Phone. We can use hotkey or “Fn+T” to launch the UI of Power 4 Phone.

Odkaz na manual (EN): dlsvr03.asus.com ...