» Poradna » Mobily

Power banka porucha?

Dobry den,chtel bych se zeptat jestli mate nekdo zkusenost s power bankou. Koupil jsem si jednu 50000 mAh a plne nabil a pri pripojeni na telefon me to cca 30s nabiji a pak se vypne a hned zapne...nemuze to byt nejaka ochrana? Nebo je to vadna power banka?

Odpovědi na otázku

50 000 mAh ? Jakej má powerbanka výkon? S tím bys mohl nabíjet současně několik tabletů, které vyžadují vyšší výkon nabíjení (přes 1A) .Možná powerbanka rozpoznala, že se jedná o menší baterii (telefonní) , která s ní není kompatibilní a mohla by jí akorát poškodit.Jenom se zeptám, kolik ta powerbanka váží? Rozhodně nebude cestovní :D .

Zkus ji připojit k úplně vybitému mobilu. Také se po 30 s vypne a hned zapne?

Banka ma 3 vystupy...2 do 1A a 1 do 2A. Neni zas tak tezka cca 0,5kg. Dal jsem na radu kamarada a stahnul jsem si battery doctora a funguje to. Takze problem byl asi v mobilu. Zkusim to pripojit a na jine zarizeni co to bude delat. Uz jsem 2 krat nabijel do plna mobil a stale podle diod je banka plna. Tak jsem zvedavy kolik toho nabije :)

Kde si našiel 50Ah powerbanku?

Tá 50 000 mAh určite nemá To je ako s čínskymi noname baterkami. Vyrobené za 0,05€ trieda D ale oproti 4€ originálu triedy A to nemá kvalitu.

Kapacita je cca. 10 000 mAh a to som dosť optimista

Pche, tam bude jeden 800 Mah clanek, pokud vubec

Xiao,i mdy-02-al s 16 Ah, overená 14 Ah, má 340g, koľko by mala mať 50 Ah? Očakával by som aj 1 kg, nie 278g a nabíjanie 2A nemôže trvať 8h ak nemá 5A nabíjačku

a Xiaomi stojí 890 Kč, 3x taká by mala byť drahšia aspoň 2x