» Poradna » Mobily

Power banka podporující rychlé dobíjení

Dobrý den,mám telefon Huawei Mate 8 a k němu originální rychlonabíječku Huawei s parametry OUTPUT: 9V-2A. Jedině touto nabíječkou se mobil nabíjí zrychleně a text "Rychlé dobíjení" se také zobrazuje na zamykací obrazovce. Při nabíjení touto nabíječkou do telefonu proudí elektrický proud cca 2500 - 2600 mA (změřeno aplikací Ampere).Koupil jsem si tuto power banku (https://bit.ly/2EsW0At), která 9V-2A podporuje, avšak telefon dobíjela proudem cca pouze 450 - 550 mA. Tj. k ničemu mně nebyla, jelikož jsem hledal takovou power banku, která telefon bude dobíjet zrychleně (tak, jako originální nabíječka, 2500 - 2600 mA).Chci se tedy zeptat, zda tato (https://bit.ly/2uUqPyn) originální Huawei Original AP09S power banka bude můj telefon dobíjet tímto proudem (2500 - 2600 mA).Velmi děkuji za odpověď,Jakub Valušek

Odpovědi na otázku

Ano, tato by mela rychlonabijeni Vaseho telefonu zvladat.Huawei ma svuj vlastni system rychlonabijeni, proto nelze pouzit jakoukoli.