» Poradna » Mobily

Power bank - pouze nezbytně?

Zdravim všechny, pořídil jsem si power banku a s kamarády jsme měli takovou konverzaci, jestli je to pro baterii v telefonu dobré či špatné při častém nabíjení. Co myslíte? Používat power bank pouze v případě nouze nebo časté nabíjení telefonu nijak neuškodí? Děkuji za vaše názory.

Odpovědi na otázku

Te baterii v telefonu je to uplne jedno.

Pokud z ní leze to samé, co z nabíječky (= funguje jak má), tak je to mobilu i jeho baterce úplně jedno, protože nijak nepozná, co ho zrovna nabíjí.