» Poradna » Web a internet

Povolit sledování videa konkrétním uživatelům

Dobrý den,Pokud dám na youtube nahrané video jako soukromé, mohu zadat maily konkrétních uživatelů, kteří mohou video shlédnout. Jen tam lze zadat pouze gmail účty. Existuje něco zdarma se stejnou funkcí, jen rozšířenou na všechny mail adresy?Děkuji

Odpovědi na otázku

Jo. Vytahni si link na sdileni a posli ho tem lidem rucne.

Celkem logicky nejde, protože aby video mohlo být skutečně soukromé, tak to může fungovat jen v rámci google účtů. Nad jinými službami nemá google kontrolu. Ještě je potom možnost místo soukromého nastavit video jako neveřejné. To pak znamená, že si ho může přehrát každý, kdo má odkaz, ale přitom video není vidět mezi tvými ostatními, ani nejde vyhledat. Ovšem pokud někdo z těch, kterým odkaz pošleš, poskytne odkaz i někomu cizímu, tak si ho může taky bez omezení přehrát.