Povolit 3D akceleraci

Tepic,nainstalil jsem The Longest Journey, ale mam problemy.Kdyz pri startu zaskrtnu (povolim) "Povolit 3D akceleraci", tak pak jen zcerna obrazovka a pocitac se sekne, RESET. Bez toho to bezi v pohode. Cim to?A je normalni, ze nad tim je zvolen "Primarni ovladac zobrazeni"? Nemelo by tam byt neco dalsiho?
Podobne se mi sekne jeste jedna hra, ktera zrejme take pouziva 3D akceleraci.
Mam GF3 Abit Siluro.
Diky za pomoc, ThePhone

Odpovědi na otázku

Jo, a paměti mám 3x256 MB, jestli to má vliv...

Může to být verzí detonátorů?

Verze detonátorů nemusí být špatná,ale záleží na jejich nastavení.Pohrej si s tím a podívej se,kde jde nastavovat profily pro určité aplikace,pokud nestačí výchozí nastavení.

Blbý je, že mi nejde nastavit profil pro "game.exe" té hry. Nějak nejde přidat, i když to zkouším.

Tak si vytvoř nový vlastní.

To právě nějde. Nastavím, najdu exe, potvrdím a - nic, není tam.