» Poradna » Programy

PoverPoint

Zdravím mám dvě prezentace v PoverPointu ale na dvou PC ale potřeboval bych je spojit jenže nevím jak. Poradíte ? Děkuji Jaroslav

Odpovědi na otázku

zdravím děkuji za odpověd ale je to pro mne velký problém je mi 70 a tak se v tom asi budu motat a pak je to v Angličtině ale i tak ti děkuji že jsi se mi snažil pomoci. .…….Jaroslav

zkopírovat obě prezentace na jeden PC (třeba přes flash disk), vybrat snímky v jedné prezentaci a vložit je do druhé. Nevidím v tom problém.