Používá tu někdo více PC a jeden monitor?

Mám totiž dotaz kde sehnat levně zařízení, které pomůže přepínat mezi těmi PC jednoduše: http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Odpovědi na otázku

Hledej KVM přepínač.

KVM přepínač mám pro přepínání klávesnice mezi počítači, monitor mám připojený v jednom PC pomocí VGA a v druhém pomocí HDMI. Myši má každý PC svojí. Pak už jde jen o to, abych nezapnul oba počítače najednou. Účel to plní, nemusím přepojovat žádné kabely.

Nechápu: nabízet spínaný rozbočovač USB jako přepínač výstupů obrazu dvou PC na jeden monitor, což bylo tazatelem jasně vyjádřeno!!!

No náhodou je to zajímavé doporučení pokud jsem popis produktu pochopil dobře, tak by to mělo vyřešit problém s přepínáním USB periférií a druhou část problému by vyřešil samostatný přepínač pro HDMI (odkaz na ty přepínače jsem dal do toho diskuzního tématu které odkazuji v dotazu). Jinak jsem našel ještě levnější variantu pro USB přepínání: https://www.alza.cz/dataswitch-21-usb-manualn... (200 Kč + kabel USB-B->USB-A)

Pro 2 PC nepotřebuješ obvykle nic. První připojíš např. analog VGA (D-Sub) a druhý pomocí DVI kabelu. Vstupy přepínáš pomoci tlačítka Input na monitoru.