» Poradna » Programy

Používá tu někdo program na vytvoření balíčku msi ze instal balíčku exe

Zdravím.Nemá náhodou někdo vyzkoušený program na znovu vytvoření instalačního balíčku msi z instalačního balíčku exe. Všechny tyto programy jsou placené. Je tu někdo takový, kdo vyzkoušel nějaký program ve zkušební verzí, které toto zvadne. Nejlépe s co nejednodušším ovládáním aplikace.

Odpovědi na otázku

kdysi kdyz jsem delal apky ve visual basicu tak jsem pouzival nejake. uz ty presne nazvy nepamatuji ale zkus do google zadat create install

a k čemu konkrétně to potřebuješ ?

Potřebují z aplikace Old Kalkulačka.exe znovu vytvořit tuto aplikací jako balíček msi. Jako jde 7zip předistalovat do instalačky Windows 10, tak lze nahrát třeba webový prohlížeč. Mně jde pouze o tu šikovnou aplikací z Windows 8.1. Hledám přes Google, ale nenabízí to jiný formát než exe. Pro předinstalací to vezme pouze podepsáný balíček msi. Pokud to někdo umí vytvořit, pošlete mi odkaz ke stažení.Petr