» Poradna » Programy

Použití programu

Když si koupím nějaký program,třeba na vypalování CD nebo na úpravu zvuku,nebo jiný.Může se stát,že když ho přinesu domů a nainstaluju si ho na počítač,na kterém nemám internet,tak mi tan program nebude fungovat?Protože u některých skušebních programů se mi to stalo - nešel program pustit a otravoval mě,že mám nejdříve použít internet.Hrozí to i u kupavaných programů?Pokut hrozí,tak jak to poznám,než ten program koupím.Nebudu zbytečně vyhazovat peníze za zmetky!

Odpovědi na otázku

Musi to mit napsany na obalu citelne jeste pred tim nez rozbalis, pokud ne, vratit nebo zavolat podporu zakoupeneho produktu nebo zakupovat pres firmu s internetem.

Pri kupovaní v obchode sa na to opýtať predávajúceho a nechať si potvrdiť, ak bude tvrdiť, že netreba registráciu cez internet. Potom nie je problém vrátiť.