Použití 4 GB ram

Před chvílí jsem si všiml tohoto nedorozumění. Systém dříve používal 4 GB ram a zničeho nic je odmítá jako 32bitová verze. img.war3zone.eu ... . Kdo ví jak to napravit ? Díky moc za odpovědi, a pokud možno, neraďte přeinstalaci windows :/ měl bych moc práce tam dávat všecko .

Odpovědi na otázku

Není v msconfigu nastavené omezení? Memory remap je v BIOSu zapnutý?

Aha, takže opravdu to bylo v msconfig . Mě to vůbec nenapadlo, protože jsem tam JÁ nelezl. Díky tobě, díky i za první příspěvek. Problém vyřešen .