Použité notebooky do 15 000,- ???

Dobrý den,
Můžete mi poradit při shánění (co + kde?) požitého/repasovaného notebooku do 15 000,- včetně DPH? (Jsem student, proto ta cena :) Potřebuju ho hlavně na psaní, mp3 a nějaký ten film. Představoval bych si minimálně PII 350 MHz, spis PIII, aspon 4GB HDD, 14" monitor, vestavene CD+FDD mechaniky, USB a PCMCIA porty. Kde ho sehnat? Jakou znacku? Je lepsi touchpad nebo touchpoint? Je lepsi koupit repasovany se zarukou, ktery je drazsi, nebo na inzerat s rizikem? Lepsi bez baterek a koupit novy, nebo je nechat repasovat?
Děkuju moc za jakékoliv zkušenosti.
Dave

Odpovědi na otázku

Doporučuju Dell - mám radši touchpad, ale je to jedno - se zárukou, ale záleží na ceně - baterky jsou obvykle v pytli. Kde? Hledej, šmudlo! Firem je...