Použitá GTX 1080 z ebae

https://www.ebay.com/itm/MSI-GTX-1080-Gaming-X... Skvělá cena a podle mně vypadá důvěryhodně. Vyplatí se koupit?

Odpovědi na otázku

Jedno negativní hodnocení z 12. Ostatní pozitivní jen od prodejců. Žádný pozitiv od kupujících. Navíc je z řecka, takže jasný podvodník. ☺

Zjisti si, co znamená "Arnaque, voleur!". Třeba ti to pomůže.

Tak teda nic, když je to podvod od zloděje. Musím hledat někde jinde. Ale ty obrázky vypadaly důvěryhodně.

Získání důvěry je předpoklad podvodu. Jinak by k němu nemohlo dojít. Ušetřil jsem ti docela dost peněz. Pokud chceš mít alespoň trochu jistotu, nakupuj na Aukru. Je tam jistý stupeň ochrany zákazníků a grafik je tam teď hotový harém. ☺

Tak díky. A kdyžtak na ebay je ochrana zákazníků. Proto sem to chtěl koupit přes něj. Donutí aby ti prodávající vrátil peníze pokuď produkt nedojde nebo není jak je psáno.https://pages.ebay.com/ebay-money-back-guarantee/

Ochrana na Aukru proti zlodějům? Pche. Úplně stejná jako na bazoši. Nevíme, neznáme, uživatele jsme odstavili, zajděte si na policii.

presne, kamaradovi rekli to same

Ono je třeba číst. Ta ochrana funguje, už jsem to jednou musel využít. Ano, musí se na policii, ale tam se jen sepíše oznámení a to se pošle v kopii aukru. Plus se vyplní nějaký formulář. Pak vrátí peníze (limit byl 20000,- nevím zda se to nezměnilo) a dal je to pro kupujícího vyřízeno. Vymáhání a soudy už si aukro vede samo.Tehdy mi šlo něco přes 4000,-, ale celkově prodávající udělal škodu přes 100000,- a aukro všem vrátilo prachy (tedy minimálně těm, se kterými jsem byl v kontaktu a kteří to nehodili za hlavu a přihlásili se).

Dneska už na moji žádost nikoho z těch okradených nekontaktovali. Centrum sporu zrušili.

To nedělali nikdy. My se tehdy take kontaktovali sami přes nicky v komentářích. Aukro jednalo s každým individuálně.

Jak se dá provést kontaktování přes komentáře? Teď sice rozkliknu profil, ale nejde napsat žádná zpráva.

Byl tam kontaktní formulář a šlo napsat komukoliv. Asi to v rámci zlepšení, GDPR a podobných kktin zrušili. Já to řešil asi před 4 lety.

A nebylo by přeci jen něco z tohohle jistější?https://pc.bazos.cz/graficka/

S žádnou garancí vrácení peněz?

Na co? Je to bazar, tak k tomu tak přistupuj. Osobně si kartu otestuj na místě, ověř si záruku a pokud bude vše ok, jsi na tom lépe než na tom ebayi, protože tam ti rozhodně záruka na 2 roky nedají.

Tak to je na nic když dobrý nabídky jsou 150 km ode mě

Kdybys trochu sledoval, co se dělo s grafikami, jejich dostupností a cenami ještě docela nedávno, tak bys věděl, že ceny starších modelů jsou dnes většinou doslova za hubičku.

Vim o tom že grafiky byli nedostupné a měli mnohokrát vyšší cenu kvůli kryptoměnám a že teďka ti kteří těžili je prodávaj za skvělý ceny protože sou jim k ničemu ale k čemu mi to je?

že ten ebay za 300€ je vysoká cena za 1080,, RTX2060 stojí podobně ale je fungl nová a má záruku, 1080 za 7 tisíc taková rozumná hranice, bude ještě v záruce, minimálně do konce května kdy první Founders Edition budou mít tři roky.

No a 150km je nějaký problém?

Fakt výhodná cena, mě to přijde normální cena, nebo je za to snad někdo ochotný dávat nějak víc, nová karta skoro za stejnou cenu má o 10% menší výkon.

jinak i dobry varovny znak je FREE SHIPPING WORLDWIDE, to by mu moc penez nezbylo kdyby to posilal na druhy konec sveta