» Poradna » Ostatní

Potreju poradit

Dobry den potreboval bych poradit ohledne pripojeni Playstation 3 k tv Philips cineos nxt nemuzu najit pripojeni av prez kabel hdmi me to nepusti a ani pres scart dekju za odpoved

Odpovědi na otázku

No to by jeden neřekl, že píšeš do poradny a potřebuješ poradit ::facepalm::

Nic jiného mě nezbívá

A teď si představ, že poradit tady potřebují úplně všichni. A kdyby všichni použili nic neříkající stupidně nadpis jako ty, jak by to tady vypadalo? Navíc slovo "nezbývá" se opravdu nepíše s měkkým "í"...

Te inteligentní název příspěvku jsi vymyslel sám nebo ti někdo pomáhal?