» Poradna » Web a internet

Potrebuju zjistit heslo na email posle mi to sms na cislo ktery uz ?nemam

potrebuju zjistit heslo na email posle mi to sms na cislo ktery uz nemam poradte dik

Odpovědi na otázku

a co bys chtěl poradit ? vzpominej na to heslo a priste to nenechavej takhle vyhnit s neexistujicim cislem. Muzes taky zkusit podporu toho providera a nejak dokazat ze ses to ty.

Není co poradit. Nemáš číslo = nemáš mail. To zabezpečení tam je právě proto, aby nešlo obejít. Můžeš se maximálně pokusit kontaktovat provozovatele mailové služby, jestli ti nabídne jiný způsob ověření, že je ta schránka opravdu tvoje.

Nic nezjištuj, prostě si založ nový email.

Zkus na to staré číslo zavolat. Pokud existuje, tak se třeba s jeho majitelem dohodneš, aby ti kód přeposlal.

To by musel být úplný magor, aby mu přeposlal nějaký kód :) Navíc použitá čísla jsou dlouho v karanténě, než je dostane někdo jiný.

To aj ked budes potrebovat napr. nove heslo do internetbankingu tak sa to budes pytat tu?

Nemam telefoni cislo

Nemam