» Poradna » Mobily

Potřebuju se prosím přihlásit do starého účtu Hill climb racing

Ahoj všem, tak rok zpátky jsem hrál hru hill climb racing, ale odinstaloval jsem jí. Říkal jsem si že si ji pak možná někdy zase stáhnu a budu pokračovat tam kde jsem skončil ( v tý hře) a tak jsem se připojil k Facebooku...no a teď jsem tedy Hill climb racing stáhnul, připojím se k Facebooku ale nic se neděje, starý účet se nevrátil a mě se nechce začít od tnova

Odpovědi na otázku

Omlouvám se, nějak mi to spadlo, tak to dopíšu do odpovědi :D
... udělal jsem něco špatně? Jde to ještě nějak napravit? Kdyžtak i kdyby už to vrátit nešlo a musel jsem začít hrát od zase začátku tak to ani tolik nevadí, ale rád se poučím. Prosím a děkuji za jakoukoli radu :)

Kdyžtak mužem komunikovat přes discord ????, ale klidně i tady to je celkem jedno
#maresik1797

Kdyžtak mužem komunikovat přes discord ????, ale klidně i tady to je celkem jedno
#maresik1797

Mám stejný problém..starý telefon mi umřel..na novém telefonu mi to jede odznova a psala jsem na podporu Fingersoft, kde mi řekli, ať z facebooku smažu všechny staré přístupy k této hře, protože přes facebook již nelze propojit, po 10 otázkách na které chtěli odpovědět, mi napsali že dohledali můj starý účet a že ať si v novém telefonu nainstaluju HCR2 a pošlu jim ID a ať si telefon propojím s googlem, ale první dvě zelené fajfky ok, třetí červený křížek na Cloud a furt nic a odznova se mi to hrát opravdu nechce.