» Poradna » Programy

Potrebuji zaplatit upgrade programu a nemam kartu pozadovaneho typu. Jak na to?

Zdravim,potrebuji zaplatit za upgrade programu 57,58 USD (zhruba jen 1400 kc) a dodavatel akceptuje platbu jedine platebni kartou (Mastercard, VISA) nebo pres PayPal. Takovou kartu nemam a po registraci na PayPal mi to napsalo, ze si to stejne nemuzu nabit z uctu, protoze to nepodporuji - zatim. Nevite nekdo, jak postupovat, pripadne nenajde se nekdo, kdo by mel kartu, ktera umoznuje platit po internetu do zahranici a byl by ochotny mi pomoci (samozrejme ty penize dam)?Diky.

Odpovědi na otázku

jeste pridavam kontakt:jiri tecka kobelka zavinac gmail tecka com

Co je to za program??? ...jen tak ze zvědavosti...(*J*)

pro iXY: jedna se o upgrade SourceGuardian z verze 2.2 na 4.2 - taky by mi to mohli dat zdarma :)

tak takový problém jsem měl přesně taky......a potom jsem se naštval a nechal si zařidit kartu VISA CLASSIC...s tou by to mělo být bez problémů...jestli máš někde ve městě e-banku, tak si ji tam nech zřídit...zaplatíš za ni tak 500,-- a bude se ti hodit pořád...

proverim to u sve banky, jestli to pujde... jo tak to vypada ze to jde, ale stejne bych radeji to udelal jednorazove, moc me ta karta nelaka, resp. bojim se aby mi pres ni nekdo neplatil, kdyby se mi ztratila nebo tak, takze bych to mozna si poridil, zaplatil a pak hned zrusil :)

Tak, s prepacenim toto je najvacsia KOKOTINA aku som dnes cital - takze bych to mozna si poridil, zaplatil a pak hned zrusil... Ale teraz vazne, nakupujem na internete uz vela rokov, tisice usd a nikdy ziadny problem...

omlouvam se, nemam s tim zadne zkusenosti, takze urcitou neduveru si snad mohu dovolit. neznamena to ale ze je hned potreba pouzivat takove vyrazy.

tisice USD

kdyz si poridis takovou kartu, tak si k ni taky poridis denni limit, ktery muzes utratit......takze ty si das limit dejme tomu tech 1500 a potom to muzes snizit, kdyz budes mit strach aby ti někdo neukradl penize (coz je opravdu velice malo pravdepodobne - ver mi...:o)) - banky to maji dobre ošetřené...

Ge-capital (dneska uz snad GE money nebo jak) vydava karty urcene primo pro platby na internetu

toto mam mimo embosovane karty k uctu u kb - http://www.kb.cz/cs/seg/seg2/products/e_ca... se ve sve bance, jestli neco podobneho nenabizi. platby po internetu zadny problem.

Vždyť jsou tady firmy,které to zaplatí za tebe a ty si to u nich zaplatíš v korunách.Někde jsem na to viděl linky...ale kde.Prakticky by info poskytli ve všech větších obchodech se sw.

Mate s nejakym konkretnim zprostredkovatelem zkusenosti? Nerad bych pripadne narazil na nejakeho nesolidniho :(

mrkni na www.jimaz.czkupoval sem u nich registraci na Total Commanderovsem nevim, zda na jejich seznamu produktu je i tvoje aktualizace

Jo jimaz-to je ono,zprostředkovávali i to ,co neměli přímo v nabídce - dohoda.