» Poradna » Programy

Potřebuji udělat stránky které budou přístupné po zadání hesla

Stránek jsem sice ještě moc neudělal a musím se přiznat že php je zatím pro  mne španělská vesnice. Nicméně potřebuji udělat stránky do kterých se dostanu pouze po zadání jména a hesla. A když bych těch uživatelů (asi přes nejakou databázi) mohl mít více aby se každý mohl přihlásit pod sebou. Zkuste helpnout. Dík Pro Vás to bude hračka a mě tím vyřešíte drobný problém

Odpovědi na otázku

skoc do php a databazi je to jednoduchy reseni, doporucuji cerpat www.pcsvet.cz a v sekci php :DD ulehcis si tim hodne veci