Potřebuji ram?

Předem chci říct že s počítači sice něco zvládnu, ale hardwaru uplně nerozumím, proto se tu s vámi chci poradit.Můj počítač jede vskutku dobře, 3% využitého procesoru, 1% disku ale 40% Paměti.1.Záleží paměť i na grafice nebo jen na RAM?2.Mám si koupit novou RAM?Vím že dotazy zní hloupě ale ja tomu fakt nerozumím :D

Odpovědi na otázku

A něco ti na počítači nefunguje? Nebo proč řešíš nějaká procenta zátěže?

Sekají se mě hry

To si z nás děláš prdel,??PC ti jede vskutku dobře (samozřejmě neznámé PC, protože nikde neuvádíš, jaké PC), ale hry se ti sekají ...Při hraní určitě nebude procesor na 3% zátěže ...Jaké, hry? ...Pokud je těch 40% využití paměti pouze na ploše, pak počítám budeš mít odhadem 8GB RAM.

..a mám WIFI internet z 3. ruky od nášho dedinského providera ?

No a jaký máš počítač? Sekání her může mít milion příčin. A zrovna RAM to nebývá.

Ale on přeci tomu nerozumí! Takže použít Poirotem oblíbenou buňku a popsat jaký má problém, co mu nefunguje a hlavně NA ČEM (HW konfigurace), to je moc náročné. Aplikace logického myšlení na obecné problémy (a myšlení vůbec) není holt dnes řádně incoolovské. https://www.zive.cz/poradna/zarovka-a-jeji-sp... - nač číst produktový list, když to za něj přečte někdo jiný.

Takže:Jaký počítač máte, jeho konffiguraceJaké hry hrajete? v jakých detailech a jakých rozlišeníchCo znamení že se sekají hry?Sekání hry si představuji jako jedno z:-dojde k vytuhnutí a je třeba restart buď hry nebo systému- dojde k pádu na plochu - hra spadne, systém běží- dochází ke stutteringu - tzn obraz není plynulýPozor plynulost není o FPS ale o frametimes. I 1FPS je naprosto plynulé pokud je frametime rovný 1000mspopište tedy lépe co znamená to sekáná, nejlepší je poskytnout video

Potrebujes si od pocitace odpocinout !!!Se pekne oblec, vezmi kulicha a bez se ven projit na par hodin.

bylo by potřeba, aby se uváděl věk tazatele. Odpovídat by tak bylo o hodně jednoduší.

12 rocny pupakovy ksicht zvoli ze ma 35.

1.Záleží paměť i na grafice nebo jen na RAM?Pokud grafika nemá svou vlastní RAM, tak ano, záleží.2.Mám si koupit novou RAM? Pokud jí máš málo, tak ano.

Sam si pisal ze sa v tom nevyznas, tak oslov vo svojom okoli niekoho, kto sa vyzna, alebo si to nastuduj.