» Poradna » Windows (a jiné OS)

Potřebuji prosím rychlou pomov

Po restartu pc my vyjel na obrazovku správce spuštění windows.Jsou tam dvě kolonky1) Spustit nástroj oprav2) Spustit windows obvyklým způsobemJenže automaticky mi to dá kolonku na příklad 1)a šipka dolů mi nejde :DProsím rychlou pomoc ! PS: instalační klíč nemám Děkuji

Odpovědi na otázku

No tak spusť ten nástroj oprav - jinou možnost nemáš. Pokud oprava selže, zbývají 3 možnosti:Obnova systému ze zdravé zálohyTovární obnoveníReinstalaceTo vše za předpokladu že se nejedná o HW chybu.

dobře ale na notebooku mi jde pohybovat klávesnicí a nějak aby všechny data prostě vše zůstalo při starým ?

Co máš dělat - jaké jsou možnosti už bylo řečeno. Pokud obnova selže, o všechna data přijdeš. (pokud nemáš zálohu).

Zálohu dokumentov ešte urobiť môže (druhá vec či zvládne)

Co poradit někomu který "se jmenuje" PC po restartu a navíc napíše debilní název příspěvku "potřebuji prosím rychlou pomov" ????SERVIS - (tvoje blbost - nemáš zálohu data včudu, nemáš cdkey na operační systém takže asi nějaký Linux - ten nepotřebuje číslo).....

Ten nadpis a jméno jsi vymýšlel ty nebo někdo pomáhal?Tipuji na Dienstbiera nebo Šabatovou