» Poradna » Programy

Potřebuji poradit s tímto problémem (jde o grafiku) .

Zdravím. Potřeboval bych poradit jak vyřešit tento problém. Co se týká PC jsem úplný amatér. Dík za případnou radu. Your graphics hardware must support at least shader model 3.0 to run this game. Device info: Marked unsupported:1 Supports PCS sampling:0 Driver Name: ATI Firegl 7200 Driver High: 0x0007000, Driver Low:0x000A01D7 DX level: 92, MinDxSupportLevel: 90, MaxDXSupport: 95To je tam v takové tabulce pod sebou.. poradil by prosím někdo co s tím. Opravdu jsem úplný amatér a v tomhle se nevyznám :) Děkuji

Odpovědi na otázku

"Your graphics hardware must support at least shader model 3.0 to run"Potřebuješ kartu která splňuje dané HW požadavky, ty ji nemáš. To nijak nelze SW vyřešit.http://en.wikipedia.org/wiki/High-Level_Shading_L...

Ok, takže jediný způsob jak to vyřešit je koupit lepší grafickou kartu?

Tak jest.

Ok, tak díky moc. Tady se to kdyžtak může smazat, zamknout, nevím jak to tu chodí ;)

Je to sice stará plečka vhodná pro CAD a nikoliv na hry, ale v parametrech http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF06c/A10-5... shader model 3.0 podporuje.

Ano jiná možnost není