Potřebuji poradit s poruchami grafiky ve hrách ve windows 8 consumer preview

Mam problem s grafikou u her ve windows 8 c.p. ,při hrach se děje něco podobného
TOMUTO :www.google.cz ...

PROSIM PORAĎTE

Computer
Model : HP 625 103C_5336AN

Total Memory : 2.75GB DDR3 SO-DIMM

Processor : AMD Turion(tm) II P520 Dual-Core Processor (2C 2.3GHz, 1.79GHz IMC, 2x 1MB L2)

Chipset
Memory Controller : HP RS780/880 Host Bridge, Integrated Graphics
Memory Controller : AMD F10 Athlon 64/Opteron/Sempron HT Hub 2x 1.79GHz (3.58GHz) FSB, 2x 2GB DDR3 SO-DIMM 2x 531MHz (1GHz)

Video Adapter : ATI Mobility Radeon HD 4200 Series (Engineering Sample - WDDM v1.1) (40 SM4.1, 256MB 32-bit, Integrated Graphics)

Compute Shader Processor : ATI Mobility Radeon HD 4200 Series (Engineering Sample - WDDM v1.1) (40SP, 256MB 32-bit, Integrated Graphics)

Odpovědi na otázku

V první řadě mít hry nainstalované na systému, pro který byly primárně vytvořené a na kterém ti běžely...proč mít za každou cenu to nejnovější? Jen abych byl in. Já dádám přednost funkčnosti.

Za prvé si nainstaluj W8 ReleasePreview B8400!