» Poradna » Notebooky

Potřebuji poradit s notebookem

Hoj. Mám notebook, který je "prý" určený přímo na hraní her atd, ale moc toho neutáhne. I když hraju Mass Efect 2 na plné detaily bez sekání, například Mc je občas zasekaný jak prase :D. Už nějakou chvíli si šetřím peníze. Mám je vložit do současného zařízení, nebo koupit nový počítač? Co se vyplatí?

Odpovědi na otázku

notebook na hry je cenovo niekde inde..najlepšie bude ak si necháš poskladať klasický PC za rozumné peniaze a budeš spokojný..pokiaľ vyslovene nepotrebuješ mobilitu tak notebook nie je dobrá voľba

Další naivní vygumovaný mozek, který naletěl na marketingový buzzword "herní notebook". Pro grafické hry slouží:a/ herní konzole;b/ plnohodnotný stolní PC.Co s tím?Vybírej podle FAQ a stavu své peněženky:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Ty konzole bývají výkonově a kvalitou výstupu často horší než pořádný herní notebook. Jenže tady je pak rozdíl mezi „herním“ notebookem za 18k a herním notebookem za 40k.

A nechceš nám prozradit co to je za notebook? To by asi nebyl úplně špatný nápad.Jinak „vrazit do současného zařízení“ je u notebooku prakticky k ničemu, pokud ti jde o herní výkon. Pokud chceš hrát a nemáš peníze na pravý herní notebook, prostě si ho nech na práci (školu) a přikup normální desktop na hraní.