» Poradna » Ostatní

Potřebuji poradit-Hl.panel - Vyřešeno

Skoro pořád jse mi stáva že když třeba kliknu na nastavení u prohlížeče tak se neotevře nebo někdy prostě nefunguje hlavní panel nevíte čím to je?

Odpovědi na otázku

Víme.Zde hraje prvotní roli neznalost v oboru.Lze to doložit tak,že si zde přečteš několik měsíců zde staré dotazy a pochybuji,že by někdo měl stejný problém.

Má nabořený OS, to ví dnes už i malé děcko, jsou chytří malí ďáblové* (co se týká PC), obnov tovární nastavení, zálohu, zkus bod obnovy nebo to, co používáš. Když nic, pak si užiješ novou instalaci OS a tím si i zopakuješ co příště nemáš dělat.* Pro rodiče, blokátory, omezovátory, uzurpátory a jiné diktátory.

Už jsem to vyřešil, eset online scanner našel win32/adware vymazal jsme ho a odpojil pocítac od zdroje po zapnutí to bylo v poho